LPIAA

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

LatvianRussian (CIS)
There are no translations available.

 

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (LPIAA) 2013. gadā realizēja pētījumu "Maksājumu karšu loma, veicot samaksu par precēm un pakalpojumiem". LPIAA veiktās aptaujas mērķis bija noskaidrot Latvijā dzīvojošo patērētāju viedokli par maksājumu karšu lomu patērētāju ikdienā. Pētījums tika īstenots ar LPIAA reģionālo nodaļu (patstāvīgu juridisku personu) koordinatoru palīdzību, un tas tika veikts Rīgā, Jelgavā, Cēsīs, Daugavpilī un Ventspilī.

Pētījuma teksts atrodams šeit.


Latvijas Patērētaju interešu aizstāvības asociācija projekta “Latvijas patērētāju tiesību aizsardzības biedrību kapacitātes stiprināšana patērētāju strīdu risināšanā un līdzdalībā normatīvo aktu izstrādāšanā” (Nr.1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/127/67) ietvaros sagatavojusi pētījumu par Latvijas patēretāju interešu aizstāvības biedrību lomu ADR mehānismu izmantošanā. Projekta finansējuma daļu 91,84% finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Pētījuma teksts atrodams šeit.Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija ar Sorosa fonda Latvijā finansiālu atbalstu un Rīgas Enerģētikas Aģentūras līdzdalību ir izstrādājusi pētījumu (tipogrāfiski izdotā brošūrā) „Metodes siltumenerģijas patēriņa regulēšanai un maksas aprēķiniem centralizētai siltumapgādei pieslēgtiem daudzdzīvokļu dzīvojamiem namiem”.

Pilns pētījuma teksts atrodams šeit.Elektroniskā mājas lapa ar padomiem kā taupīt enerģiju mājā

"Web of saving energy in homes"

LPIAA sadarbībā ar Spānijas Nacionālo Patērētāju Kooperatīvu Asociāciju

http://www.unccue-clm.coop/ahorroenergetico/

1 2 3

 

LPIAA pētījuma rezultāti par iepirkšanos elektroniskajā vidē

2008.gada patērētāju aptauja un viedokļu apkopošana par patērētāju uzticību pirkumu veikšanai elektroniskā vidē

http://www.pateretajs.lv/Patrtju Aptauja_elektronisk vide08.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack